Vytlačiť

Darčekové poukážky

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

Ak neviete čo by ste mohli podarovať svojim blízkym, priateľovi, priateľke, bratovi, sestre, otcovi, mamke, dedkovi, babke, susedovi .... ponúkame darčekové poukážky v rôznych cenových kategóriach na montáž autofólii, poprípade iných služieb.

Vytlačiť

Autopoťahy MAD

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

Autopoťahy na mieru od MAD SR, s.r.o.

Garancia kvality a bezpečnosti                                                                           

Autopoťahy značky INDIVIDUAL AUTO DESIGN od spoločnosti MAD SR, s.r.o. sú výsledkom 25 ročných skúseností, vývoja a špičkového dizajnu s milimetrovou presnosťou. Našim zákazníkom prinášame autopoťahy na mieru s unikátnou kombináciou špičkovej digitalizačnej techniky a precíznej ručnej práce našich odborníkov. Nakúpte autopoťahy na mieru, priamo od výrobcu. MAD SR, s.r.o. ako vývojový partner výrobcov automobilov zameraný na výrobu autopoťahov šitých na mieru, ako jediný vykonal najnáročnejšie skúšky v oblasti bezpečnosti a kvality materiálov. Kliknutím zistíte viac o našej AIRBAG Technológii a určite si pozrite aj certifikáty kvality.
Vzorkovník materiálov z ktorých budú autopoťahy vyrobené nájdete u nás. Pre lepšiu prestavu si môžete urobiť návrh kliknutím na tento KONFIGURÁTOR.                                                 

Fotogaléria poťahov:

Vytlačiť

Renovácia svetlometov

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

   Máte staré a zažltnuté svetlá? Máte problém so svietivosťou svojich svetiel v noci, poprípade Vás čaká STK? Nemusíte ich meniť za nové, dokážeme Vám ich vyleštiť a opäť budú vyzerať ako nové. Vylepšíte si tak nielen estetický vzhľad vozidla, ale aj svietivosť a tým pádom sa zvýši aj Vaša bezpečnosť na cestách.


  • Výsledkom sú za zlomok ceny skoro ako nové svetlomety
  • Leštenie sa robí priamo na aute bez demontáže svetiel
  • Bezpečnejšia jazda vozidlom
  • Krajší vzhľad vozidla

Vytlačiť

Autonálepky

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

Vaše auto získa originálny vzhľad vďaka autonálepkam, ktoré si môžete navrhnúť sami podľa vlastných predstáv, alebo s našou pomocou.

Ponuku autonálepiek nájdete aj na našej ďalšej stránke www.potlacma.sk

                                            Inšpirovať sa môžete aj galériou.

AutoFolie-Orava.sk autofolie orava autofolie-orava autofólie orava orava autofolie orava-autofolie autofolie na orave

Fotogaléria nami aplikovaných nálepiek na autá
Vytlačiť

Reklamné polepy

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

Zmeňte si svoje firemné auto a získajtetak nových zákazníkov, ktorý o Vás ešte nevedeli.

Výhody reklamného polepu

  • pohyblivý billboard Reklamný polep ponúka možnosť vidieť Vašu činnosť všade tam, kde je Vaše auto. Plocha auta je dostatočne veľká, aby dokázala zaujať okolie. Ak je plocha navyše v pohybe, púta ešte väčšiu pozornosť. Výhodou autoreklamy je aj to, že auto môžete odstaviť na akékoľvek miesto s veľkým počtom potenciálnych zákazníkov.
  • jednorazový poplatok Reklamný polep je nákladovo veľmi efektívna forma propagácie. Za jednorazový poplatok firma získa autoreklamu na niekoľko rokov (Reklamný polep obvykle vydrží cca 5 rokov - záruka na odliepanie je 2 roky). Životnosť rezanej grafiky je v závislosti od použitej fólie a to až do 10 rokov. Ak náklady rozrátame na toto časové obdobie, zistíme, že sú neporovnateľne nižšie oproti akémukoľvek mesačne prenajímanému médiu.
  • rýchla realizácia - na rozdiel od billboardu nemusíte čakať na to, dokým bude plocha voľná. Po odsúhlasení grafického návrhu sme schopní autofólie nalepiť v priebehu dvoch dní.

Grafické návrhy

Grafické návrhy polepov navrhujeme vždy na mieru každému klientovi tak, aby auto zapadalo do celkovej identity spoločnosti. Grafické podklady je samozrejme možné aj dodať.


Kontakty

NOVOS Trade, s.r.o.

Jasenovská 470
Oravská Lesná 029 57
okres Námestovo

GPS:  49°21'41.8"N 19°09'23.6"E

IČO: 47 433 434
DIČ: 2023888834
Dodávateľ nie je platcom DPH

0905 529 597
info@autofolieorava.sk
www.autofolieorava.sk
 

Napíšte nám

Váš e-mail: 
Predmet správy: 
Vaše meno: 
Obsah správy: 
    

Naši partneri