Vytlačiť

Ochranné fólie WinFol PPF (Pain Protection Film)

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

   

Predstavujeme vám ochranné fólie WinFol PPF a PPF NANO a WinFol PPF NANO Satin / Matte. Všetky ochranné fólie WinFol PPF sú najmodernejším produktom od popredných svetových výrobcov, ktorý vyrábajú aj fólie SunTek / X-Pel. Nami ponúkané fólie máme odskúšané na vlastných autách a každý rok sa zúčastňujeme na školeniach, ktoré organizujú priamo výrobcovia. Spolupracujeme s veľkými firmami a to v rámci celej EÚ a svoje poznatky si navzájom vymieňame.

Cena obsahuje - čistenie a ošetrenie povrchu pred prácou, materiál, garanciu na materiál. Naši výrobcovia dávajú až 10 ročné záruky.

Cena je vždy individuálna a závisí od typu vozidla a zvolenej fólie. Tiež sa cena odvíja od členitosti nárazníkov a množstva prídavných plastov a dielov na aute. V prípade matných farieb je cena vždy vyššia, nakoľko samotný materiál, ktorý sa ponúka v sieti WinFol a to WinFol PPF Satin je jedným z najdrahších materiálov vo svete.

Orientačný cenník ochranných fólii WinFol PPF, každé auto však posudzujeme individuálne podľa objemu a zložitosti ochranného polepu.Ďalšie informácie o ochranných fóliach nájdete na tejto stránke WinFol


                                        
Aplikáciou získate nasledovné výhody:

  • autofólia má zvláštny povrchový povlak - hydrofóbny náter, ktorý odpudzuje vodu čo uľahčuje následné čistenie od mušiek a hrubých nečistôt.
  • má tzv. samoregeneračnú schopnosť ( self-healing ), ktorá zaručuje, že sa všetky škrabance z fólie vytratia pri použití horúcej vody.
  • má ultra vysoký lesk
  • má záruku 5 rokov, počas ktorých bude dokonale chrániť pokrytý povrch automobilu
  • je vyrobená z najmodernejšieho polyuretánového materiálu
  • nebude nikdy žltnúť a nebude mať vzhlad pomarančovej kože ako u lacných pvc fólií
  • je UV stabilná ale prepúšťa UV lúče, aby fóliou pokryté časti mohli priebežne blednúť s ostatnými časťami karosérie, na ktorých fólia nie je aplikovaná


Veľmi vďačný doplnok u nových áut.
Kontakty


NOVOS Trade, s.r.o.

Jasenovská 470
Oravská Lesná 029 57

GPS: 49°21'41.8"N 19°09'23.6"E

IČO: 47 433 434
DIČ: 2023888834
Dodávateľ nie je platcom DPH

 
0905 529 597
info@autofolieorava.sk
www.autofolieorava.sk
autofolieorava
autofolieoravaNapíšte nám

Váš e-mail: 
Predmet správy: 
Vaše meno: 
Obsah správy: 
    

Naši partneri