Vytlačiť

Aktuálne súťažime

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

Súťaž WinFol od mája do 10.12.2021

Nechajte si namontovať špičkové Autofólie WinFol v exkluzívnej sieti montážnych stredísk WinFol v rámci celej SR a ste v hre o 300€ v hotovosti.


Súťaž WinFol od mája do júla 2021

Nechajte si namontovať špičkové Autofólie WinFol v exkluzívnej sieti montážnych stredísk WinFol v rámci celej SR a hráte o takýto polep v hodnote 1000€.


Súťaž WinFol od januára do mája 2021

Nechajte si namontovať špičkové Autofólie WinFol v exkluzívnej sieti montážnych stredísk WinFol v rámci celej SR a hráte o takýto pobyt v hodnote 1200€.


Súťaž WinFol od októbra do decembra 2020

Nechajte si namontovať špičkové Autofólie WinFol v exkluzívnej sieti montážnych stredísk WinFol v rámci celej SR a ste v hre o 300€ v hotovosti.


 

Súťaž WinFol od júna do septembra 2020

Nechajte si namontovať špičkové Autofólie WinFol v exkluzívnej sieti montážnych stredísk WinFol v rámci celej SR a ste v hre o takéhoto pomocníka do vašej domácnosti. Robotický vysávač v hodnote 900€

Súťaž WinFol od apríla do júna 2020

Leto je pred nami a tak tu máme super darček pre Vás
Stačí tak málo Nechajte si namontovať špičkové Autofólie WinFol v exkluzívnej sieti montážnych stredísk WinFol v rámci celej SR a ste v hre o túto špičkovú klímu s WiFi pripojením v hodnote 1050€ !!!
A čo je dôležité je to aj s montážou.Súťaž WinFol od januára do marca 2020


Vyhraj v sieti WinFol parádny reproduktor na každú párty. Farebne basový reproduktor, ktorý mení farbu podľa rytmu prehrávanej hudby. Súťaž trvá od januára do marca 2020.
Súťaž WinFol od októbra do decembra

Od októbra 2019 sa hrá o tento poukaz na krásny víkendový pobyt v Prahe v luxusnom hoteli Clarion a k tomu fľaša vína a trojchodové menu. Stačí si dať nainštalovať Autofólie WinFol a ste v hre


Darčekový poukaz na dovolenku v hodnote 500 €


Nechajte si u nás aplikovať fóliu a zapojte sa do súťaže o darčekový poukaz na dovolenku v hodnote 500 € z katalógu TIP Travel - Milujeme leto 2019. Súťaž trvá celý júl, august a september 2019.


Vyhraj 500 € v hotovosti

Začíname 23.1.2019 súťaž trvá do 31.3.2019, stačí tak málo, nechaj si aplikovať špičkové autofólie WinFol a si v hre. Žrebovanie prebehne v apríli online na našej facebookovej stránke.
Súťaz o LCD 4K Ultra HD LG

Každý, kto si od 1.4.2019 do 30.6.2019 nechá nainštalovať špičkové autofólie WINFOL je automaticky zaradený do žrebovania. Žrebovanie sa uskutoční v júli 2019.Darčekový poukaz na dovolenku hodnote 1000 €

Nechajte si u nás aplikovať fóliu a zapojte sa do súťaže o darčekový poukaz na dovolenku v hodnote 1000 € z katalógu TIP Travel - Milujeme leto 2019. Súťaž trvá od 17.8.2018 do 10.12.2018 a žrebovanie výhercu bude 18.12.2018.Vytlačiť

Potlač a výšivka textilu a pracovného oblečenia

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

                                    
Medzi naše služby sme zaradili potlač textilu a rôzneho pracovného oblečenia. V ponuke máme reklamný textil od spoločnosti ADLER Czech, ktorá patrí medzi popredných dodávateľov reklamného textilu v Európe. V ponuke so značkami MALFINI®, MALFINI Premium® a Piccolio, ktoré doplňujú pracovné odevy RIMECK®.                                                                                       
                                                                                                                          
V prípade záujmu vytvoríme vizualizáciu návrhu na konkrétnom produkte.
Pri väčších objemoch ponúkame okrem potlače aj výšivku odevov.     
                                    
ONLINE katalóg nájdete po kliknutí na tento odkaz: ONLINE KATALÓG                                                                               
Vytlačiť

Dezinfekcia ozónom

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

 
  Ozón je prírodne čistiaca a dezinfekčná látka, ktorá sa využíva pri odstránení zápachov, ničí baktérie, vírusy a pliesne. Neexistuje žiadny vírus, baktéria, pleseň, huba alebo zápach, ktoré by odolali ozónu. Zápachy neprekrýva, ale trvalo ich odstraňuje. Je to doteraz najsilnejšie oxidačné činidlo, je 50 až 100x účinnejší ako chlór,pritom je oveľa bezpečnejší. Tento prírodný plyn, ktorý sa vyskytuje aj vo vzduchu sa dokáže dostať aj do najmenej dostupných miesť a do hĺbky vlákien materiálov. Baktérie po kontakte s ozónom sú úplne zneškodnené. Ozón je možné vyrobiť priamo na mieste. Vďaka korónovým výbojom. Vyrába sa pomocou tichého elektrického výboja, kde dochádza k štiepeniu molekúl kyslíka na jednoatómové radikály, ktoré sa následne spájajú s molekulou kyslíku a dochádza tak k vzniku ozónu. Je taktiež veľmi účinný pre alergikov a ľudí, ktorí majú radi čistý a nezávadný vzduch.


Ozón odstraňuje najmä:

 • baktérie, vírusy, plesne s účinnosťou 99,99%
 • zápach po varení, vyprážaní a pod.
 • zápach po požiaroch, cigaretovom dyme
 • zápach po farbách, riedidlách, maľovaní
 • zápach po domácich zvieratách
 • zápach potu, moču a pod.Čo je dezinfekcia ozónom a ako funguje?

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla

 • 1 osobné auto - 20€
 • 3 a viac osobných áut - 15€
 • 5 a viac osobných áut - 10€
 • minibusy, autobusy, ťahače a iné dopravné prostriedky - cena na základe dohody a objemu čisteného  priestoruZákladné čistenie a dezinfekcia bytových a nebytových priestorov

 • priestory do 150m2 - 0,30€/m3
 • priestory nad 150m2 - dohodou

 


Vytlačiť

Autonálepky

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

Vaše auto získa originálny vzhľad vďaka autonálepkam, ktoré si môžete navrhnúť sami podľa vlastných predstáv, alebo s našou pomocou.

                                             

Fotogaléria nami aplikovaných nálepiek na autá


Vytlačiť

Reklamné polepy

Napísal: Super User. Posted in Uncategorised

Zmeňte si svoje firemné auto a získajtetak nových zákazníkov, ktorý o Vás ešte nevedeli.

Výhody reklamného polepu

 • pohyblivý billboard Reklamný polep ponúka možnosť vidieť Vašu činnosť všade tam, kde je Vaše auto. Plocha auta je dostatočne veľká, aby dokázala zaujať okolie. Ak je plocha navyše v pohybe, púta ešte väčšiu pozornosť. Výhodou autoreklamy je aj to, že auto môžete odstaviť na akékoľvek miesto s veľkým počtom potenciálnych zákazníkov.
 • jednorazový poplatok Reklamný polep je nákladovo veľmi efektívna forma propagácie. Za jednorazový poplatok firma získa autoreklamu na niekoľko rokov (Reklamný polep obvykle vydrží cca 5 rokov - záruka na odliepanie je 2 roky). Životnosť rezanej grafiky je v závislosti od použitej fólie a to až do 10 rokov. Ak náklady rozrátame na toto časové obdobie, zistíme, že sú neporovnateľne nižšie oproti akémukoľvek mesačne prenajímanému médiu.
 • rýchla realizácia - na rozdiel od billboardu nemusíte čakať na to, dokým bude plocha voľná. Po odsúhlasení grafického návrhu sme schopní autofólie nalepiť v priebehu dvoch dní.

Grafické návrhy

Grafické návrhy polepov navrhujeme vždy na mieru každému klientovi tak, aby auto zapadalo do celkovej identity spoločnosti. Grafické podklady je samozrejme možné aj dodať.


Kontakty


NOVOS Trade, s.r.o.

Jasenovská 470
Oravská Lesná 029 57

GPS: 49°21'41.8"N 19°09'23.6"E

IČO: 47 433 434
DIČ: 2023888834
Dodávateľ nie je platcom DPH

 
0905 529 597
info@autofolieorava.sk
www.autofolieorava.sk
autofolieorava
autofolieoravaNapíšte nám

Váš e-mail: 
Predmet správy: 
Vaše meno: 
Obsah správy: 
    

Naši partneri